Kontakt

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok, požiadaviek alebo návrhov na spoluprácu sa na nás neváhajte obrátiť na mailovej adrese: svieja@svieja.sk 

Sledujte nás

FAQ

Často kladené otázky

V Svieji veríme, že prírodná vôňa sa ako jediná hodí k prírodnému sôjovému vosku. Používame preto výlučne prírodné silice a esenciálne oleje. Niektoré si dokonca sami vyrábame a na ich výrobu používame výlučne rastliny z našich záhrad, polí a lesov. Pri kúpe sviečky zo Svieji máte 100% istotu, že nebudete inhalovať žiadne umelo vyrobené vône či parfúmy. Záleží nám na Vašom zdraví a zdraví Vašich blízkych.

Sójový vosk je jedna z najzdravších alternatív klasického parafínu. Ide o prírodný vosk, ktorý je zdraviu nezávadný, nesteká, má čistejšie horenie ako parafín a dá sa očistiť pomocou teplej vody a mydla. Sójový vosk je vyrábaný zo sójových bôbov, ktoré sú obnoviteľným zdrojom.

Je pre nás prvoradé, aby ste svoju sviečku dostali čo najskôr. Objednávky odosielame čo najskôr od zaplatenia (pri platbe kartou alebo prevodom na účet), resp. do 2 pracovných dní po jej vytvorení (pri platbe na dobierku). Expedovanie však môže trvať dlhšie v prípade, že sviečka nie je na sklade alebo ju z objektívnych dôvodov nie je možné odoslať ihneď.

Viac o možnostiach dopravy a platby sa dozviete na tejto stránke.

V prípade, že ste sviečku nezapálili ani inak nepoužívali môžete vrátiť tovar do 14 dní od prevzatia bez udania akéhokoľvek dôvodu. Vyplňte formulár na vrátenie tovaru, zakúpený tovar zabaľte a pošlite na našu adresu: Pod Skálím 61, 834 84 Liptovské Sliače. Prosíme, neposielajte tovar na dobierku. Takéto balíky nepreberáme. Viac informácii a formulár na vrátenie tovaru nájdete na tejto stránke.

Tovar môžete reklamovať do 2 rokov od jeho zakúpenia. Viac informácii o podmienkach, postupe pri reklamácií a reklamačný formulár nájdete v našich obchodných podmienkach.

Sledujte nás na instagrame